Krásná zahrada, točené pivečko a tak...

Reference Svobodovi

"Poslední zářijový víkend jsme se rozhodli strávit v klidu a pohodě. Nemohli jsme si vybrat lepší a krásnější místo k pobytu. Čistý a moc pěkně zařízený penzion se nám na pár dní stal domovem. Budeme rádi, když se k vám budeme moci vrátit, tentokrát na delší dobu."

— Klaškovi z Brna

"Byla to nádherná dovolená! Doporučujeme všem, kteří si chtějí užít klid, útulné bydlení a čistou jesenickou přírodu. Točené pivo, čerstvé pečivo ráno za dveřmi a nádherná zahrada s ohništěm - NEMĚLO TO CHYBU :-)"

— M+V Novákovi, Znojmo

"Komfortní, čisté ubytování ve vysokém standardu. Vřele doporučuji."

— Tomáš Kotera

reference Moravka0001
reference_srpen_2019-2
reference_září_2019-2
Reference-2

"Vrátil jsem se na tento penzion už podruhé a opět musím říct krásný klidný penzion s krásnou zahradou pro příjemné posezení. Úžasný přístup domácích. Krásně vybavené a čisté apartmány. Takhle by to mělo fungovat všude. Rozhodně to není moje poslední návštěva tohoto penzionu!"

— Pavel, květen 2018

"V penzionu jsme byli v dubnu, paní majitelka na nás počkala, i když jsme přijeli ve večerních hodinách (všichni pracující). Apartmán je vybaven standardně s důrazem na domácí útulné prostředí, všude čisto. Překvapil mne milý přístup pana majitele i majitelky, poradili se vším na co jsme se jen zeptali. Za vyzdvihnutí stojí uvést zahradu která je zušlechťovaná s láskou a jde to poznat, pánové navíc ocení, po náročné tůře točené pivečko přímo v objektu. Rád se k Vám vrátím."

— Karel, duben 2018

reference_prosinec_2017

"Krásné a stylové ubytování, děkujeme a rádi se vrátíme."

— Jana a Miloš Matějkovi, leden 2018

"Ubytování se nám moc líbilo, v apartmánu i v celém objektu bylo čisto a útulno. Oba majitelé byli ochotní a vstřícní. Prostředí bylo téměř domácí. Přesto, že termín naší dovolené byl konec léta, při náhlém ochlazení majitel automaticky zatopil. Pokud to bude možné, kdykoliv se sem rádi vrátíme."

— Jana, Vláďa a Ríšánek, září 2017

"Již po čtvrté v řadě jsme v září navštívili Jeseníky a pobyt ve Vašem útulném penzionu se nám moc líbí. Po tůrách na horách si u Vás na zahradě krásně odpočineme při oroseném pivku. Na kotlíkovém guláši jsme si moc pochutnali. Díky Vám za vstřícný a pohodový přístup k hostům. Když vše dobře dopadne, tešíme se zas na příští září."

— Šárka a Pepa Michlovi z Houdkovic, září 2017

reference_zari_2017

"Byli jsme ve vašem penzionu v srpnu 2017, a protože jsme motorkáři a hodně cestujeme, dovolujeme si zařadit ubytování u vás mezi TOP, možná i na první místo. Vše bylo super, čistota a fajnový přístup, čerstvé pečivo k snídani, krásně upravená zahrada a výborné točené pivo. Děkujeme a rádi vás zase navštívíme."

— Lenka a Milan na Hondách, srpen 2017

reference_srpen_2017
reference_cervenec_2017_1
reference_cervenec_2017_2

"Na dovolenou ano, ale nerad opouštím rodný dům a ves. Cítím se dost nesvůj strávit týden v jiném obydlí. Letos ovšem nastal obrat. Manželé Navrátilovi mě té mé fobie nadobro zbavili, alespoň co se jejich penzionu týče. Pohoda, klid, super čistota, vstřícné vystupování hezké prostředí vně i uvnitř objektu. Tak to jsou noty podle kterých pod taktovkou manželů Navrátilových hraje jejich penzion líbivou hudbu do uší nocležníků, kteří jak soudím odjíždí z krásných Jeseníků odpočatí, spokojení a rádi se zase vrátí. Děkujeme za týden rajské hudby a za rok nashledanou."

— Vodičkovi, Žiželice, únor 2017

reference_unor_2017

"Líbilo se nám úplně všechno. Především přístup majitelů a jejich starost o hosty. Dále jejich smysl pro každý detail ubytovacích a společných prostor pensionu. Po celou dobu pobytu jsme se cítili téměř jako v domácím prostředí. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají klid v přátelské atmosféře a krásné přírodě."

— Jiří a Gabriela Jančíkovi, leden 2017

"Letos jsme prožili jednu z nejkrásnějších dovolených a to v penzionu manželů Navrátilových v Karlově p. Pradědem. Nadchl nás krásný penzion i jeho okolí. Díky typům na výlety od p. Navrátila jsme poznali kousek Jeseníků. Počasí nám také přálo a tak po návratu vždy přišlo k chuti orosené pivko, které jsme si mohli sami natočit. Majitelé jsou velmi příjemní a milí lidé a tak můžeme pobyt v tomto penzionu vřele doporučit. Rádi bychom se sem ještě někdy vrátili, ale je to pro nás hodně daleko, tak uvidíme."

— Věra a Vašek ze Stříbra a České Břízy, září 2016

"Procestovali jsme téměř celou Evropu samozřejmě včetně ČR, ale s tak příjemnými domácími jsme se setkali málokde. Příjemně nás překvapilo, že přes množství práce kolem penzionu si našli chvíle pro posezení s hosty.  Je vidět, že svou práci dělají s láskou. Rádi se budeme na toto místo vracet."

— Hana a Karel z Kroměříže, září 2016

reference_seniori_2016

"Opět jsme zavítali do penzionu Pod strání - tentokrát na sklonku léta. Obdivovali jsme se krásně upravené zahradě s bylinkami, květinami a anglickým trávníčkem.”Třešničkou na dortu” byly velmi chutné snídaně a večeře přiravované paní domácí.Rovněž klid, pohoda, čistota - jak jsme znali z předchozího pobytu v zimě.Panu domácímu je třeba poděkovat za servis po večeři - pivíčko. Vše opět úžasné, DĚKUJEME!!!"

— Marie a Karel Verčimákovi z Ostravy, září 2016