Pod Strání

Rozjařte se v Jeseníkách

Hory prázdné, počasí akorát a cena jako z pohádky. Ubytujte se Pod Strání.

Teď máte hory jen pro sebe

Takového klidu. To si opravdu užijete. Hlavně přes týden, kdy jsou hory liduprázdné, teploty přijatelné a pohoda zasloužená. Vyrazte na dovolenou, když ostatní musí sedět v práci a ušetřete nemalé peníze. Čekají vás prostorné apartmány s vlastní kuchyňkou, čerstvé pečivo až ke dveřím a pivečko tak akorát vychlazené.

Apartmány v Karlově pod Pradědem

6 dní / 5 nocí se snídaní

Láhev vína a ovoce na pokoj

1x svačinový balíček na výlet

1x opékání špekáčků (špekáčky zajistíme)

Zapůjčení trekingových holí na celý pobyt

2.450 Kč / osoba

Apartmány v Malé Morávce

Ubytování v nových apartmánech stranou všeho ruchu.

200 metrů od autobusové zastávky na Hvězdu a Karlovu Studánku.

Zvýhodněná cena na 6 dní / 5 nocí.

Cena 1.750 Kč / osoba

Naši hosté říkají

"Líbilo se nám úplně všechno. Především přístup majitelů a jejich starost o hosty. Dále jejich smysl pro každý detail ubytovacích a společných prostor pensionu. Po celou dobu pobytu jsme se cítili téměř jako v domácím prostředí. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají klid v přátelské atmosféře a krásné přírodě."

Jiří a Gabriela Jančíkovi, leden 2017

"Procestovali jsme téměř celou Evropu samozřejmě včetně ČR, ale s tak příjemnými domácími jsme se setkali málokde. Příjemně nás překvapilo, že přes množství práce kolem penzionu si našli chvíle pro posezení s hosty. Je vidět, že svou práci dělají s láskou. Rádi se budeme na toto místo vracet."

Hana a Karel z Kroměříže, září 2016 

"Již po čtvrté v řadě jsme v září navštívili Jeseníky a pobyt ve Vašem útulném penzionu se nám moc líbí. Po túrách na horách si u Vás na zahradě krásně odpočineme při oroseném pivku. Na kotlíkovém guláši jsme si moc pochutnali. Díky Vám za vstřícný a pohodový přístup k hostům. Když vše dobře dopadne, tešíme se zas na příští září."

Šárka a Pepa Michlovi z Houdkovic, září 2017

V penzionu se vás zeptáme, co vám udělá radost. Ale tady na webu k tomu používáme soubory cookies. Prohlížením webu souhlasíte s jejich zpracováním.