Pod Strání

Dovolenkujte za dětskou cenu

Od 22.6. do 21.7. dospělý za cenu dítěte

350 Kč místo 450 Kč

Dojeďte, ještě než začne ten prázdninový mumraj. Udělejte si výlet na hřebeny, šlápněte do pedálů, zadovádějte si v bikeparku Kopřivná nebo se zajeďte podívat do Karlovy Studánky, jestli vás tam taky bude bavit svět. Venkovní posezení, ohniště a naražený soudek už na vás čekají. Jenom zatáhněte za pípu a udělejte si čárku.

Apartmány v Karlově pod Pradědem

Čtyři plně vybavené apartmány, veliká zahrada, ohniště a posezení ve stínu břízek. Hned na zápraží začíná turistická stezka na hřebeny.

Dospělý za cenu dítěte (22.6. do 21.7.) - 350 Kč / noc - při pobytu na minimálně 4 noci

Apartmány v Malé Morávce

Tři plně vybavené apartmány s balkónem pro odpolední kávičku, posezení pod jabloní a ohniště. U domu začíná stezka do Karlovy Studánky. Bikepark Kopřivná 1km.

Dospělý za cenu dítěte (22.6. do 21.7.) - 350 Kč / noc - při pobytu na minimálně 4 noci

Naši hosté říkají

"Líbilo se nám úplně všechno. Především přístup majitelů a jejich starost o hosty. Dále jejich smysl pro každý detail ubytovacích a společných prostor pensionu. Po celou dobu pobytu jsme se cítili téměř jako v domácím prostředí. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají klid v přátelské atmosféře a krásné přírodě."

Jiří a Gabriela Jančíkovi, leden 2017

"Procestovali jsme téměř celou Evropu samozřejmě včetně ČR, ale s tak příjemnými domácími jsme se setkali málokde. Příjemně nás překvapilo, že přes množství práce kolem penzionu si našli chvíle pro posezení s hosty. Je vidět, že svou práci dělají s láskou. Rádi se budeme na toto místo vracet."

Hana a Karel z Kroměříže, září 2016 

"Již po čtvrté v řadě jsme v září navštívili Jeseníky a pobyt ve Vašem útulném penzionu se nám moc líbí. Po túrách na horách si u Vás na zahradě krásně odpočineme při oroseném pivku. Na kotlíkovém guláši jsme si moc pochutnali. Díky Vám za vstřícný a pohodový přístup k hostům. Když vše dobře dopadne, tešíme se zas na příští září."

Šárka a Pepa Michlovi z Houdkovic, září 2017

V penzionu se vás zeptáme, co vám udělá radost. Ale tady na webu k tomu používáme soubory cookies. Prohlížením webu souhlasíte s jejich zpracováním.